SON HABERLER :
Muratpaşa'da satılık 50 m2 dükkan Etüd proje hizmet alımı yapılacak Köpeğinin vurulduğunu veterinere götürünce anladı  Amerikalılar kamp için Antalya'yı tercih etti    Antalya'da 'kontrollü normalleşme' kuralları açıklandı
/ KÜLTÜR - SANAT
Dadaş filminde iki Antalyalı
(DHA) - ÇEKİMLE(DHA) - ÇEKİMLERİNİN bir kısmı Antalya'da gerçekleştirilen sinema filmi 'Dadaş'ın kısa tanıtım videosu sosyal paylaşım sitelerinde yayınlandı.RİNİN bir kısmı Antalya'da gerçekleştirilen sinema filmi 'Dadaş'ın kısa tanıtım videosu sosyal paylaşım sitelerinde yayınlandı. Başrol oyuncuları hakkında bilgi verilmeyen filmin, yardımcı oyuncu kadrosunda Antalyalı isimler yer alıyor.

Hançer Yapım tarafından çekimi yapılan sinema filminde, Antalya'da yaşayan Rus manken Olga Fabrikova ile şarkıcı Rahmi Kalender'de oynuyor. Eylül ayında vizyona girmesi beklenen Dadaş'ın kısa tanıtım videosu sosyal paylaşım sitelerinde yayınlandı. Filmin senaryo, yönetmen, oyuncu kadrosu ve detayları önümüzdeki günlerde basın toplantısıyla kamuoyuyla paylaşılacak.


Filmin 2 dakikalık tanıtım klibinde manken Olga Fabrikova'yı ekranda görme şansı yakalayan arkadaşları şaşkınlıklarını gizleyemedi. Bir anda karanlık bir sokaktan elinde silah ile çıkan Fabrikova, sarı atkuyruğu şeklinde bağlanmış saçları, elinde silahı ile dikkat çekti.

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres