SON HABERLER :
CHP'nin Antalya adayı Muhittin Böcek Soğuksu’da ceza kabusu Öğrencilere yetenek testi Bisiklet tutkunları Akdeniz'de buluştu Kepez’de amatör denizcilik eğitimi
/ KÜLTÜR - SANAT
Dikkat Aile Var!
ANTALYA'nın Kumluca ilçesinde uyuşturucuya karşı öğrenciler ve aileleri bilgilendirmek amacıyla 'Pembe aslında siyahtır' ve 'Dikkat Aile Var' adlı tiyatro oyunları sahnelendi.

Antalya Emniyet Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Kumluca İlçe Emniyet Müdürlüğünün ev sahipliğinde düzenlenen tiyatro gösterimi Kumluca Sultan Alpaslan İlkokulu konferans salonunda yapıldı. İçişleri Bakanlığı'nın 2018 yılını 'Uyuşturucuyla Mücadele Yılı' ilan etmesinin ardından uyuşturucuyla mücadelede farkındalık yaratmak ve öğrencilerle ailelerini bilgilendirmek amacıyla 'Pembe Aslında Siyahtır' ve 'Dikkat Aile Var' adlı tiyatro oyunları sahnelendi. Tiyatro oyunlarını toplam 450 öğrenci izledi.

Sinevizyon aracılığıyla ünlü sinema ve müzik sanatçılarının uyuşturucuyla ilgili mesajlarının yer aldığı tiyatro oyunun sonunda Kumluca İlçe Emniyet Müdürü Cemil Doğan, tiyatro sanatçılarına çiçek vererek teşekkür etti. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres