SON HABERLER :
Antalya-Ankara hattında film gibi esrar operasyonu Festival coşkusu 'Romeo ve Juliet' büyüledi Kaleiçi’nde yoga Mankenler moda şovunda
/ KÜLTÜR - SANAT
Düğün Evi devam ediyor
Kepez Belediye Tiyatrosu (KBT), Kasım ayında da birbirinden özel oyunları seyirciyle buluşturuyor.

Sanat alanında altın çağını yaşayan Kepez’de her ay birbirinden özel oyunları seyirciyle buluşturan Kepez Belediye Tiyatrosu, yeni sezonda Prof. Nurhan Karadağ’ın araştırıp kurguladığı ‘Düğün Evi Oyun Evi’ adlı oyunu sahneliyor. Binlerce yıllık Anadolu geleneklerinden ortaya çıkan köy seyirlik oyunlarının bir araya gelmesinden oluşan oyun, unutulmaya yüz tutmuş gelenekleri canlı tutarak güldürüyor. Özellikle köy düğünlerinde yaşanan olayların hiciv yoluyla harmanlandığı oyunda eğlence ön planda tutuluyor.

MART’A KADAR

Aylin Arslan’ın yönettiği Düğün Evi Oyun Evi adlı oyun, Kepez Belediye Tiyatrosu oyuncuları tarafından 2018 Mayıs ayına kadar her cuma ve cumartesi günleri saat 20.00’de Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde sahnelenecek. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, tüm gösterimlerin yine ücretsiz gerçekleştirildiği yeni sezon oyunlarına tüm vatandaşları davet ederek, kültür sanatın geliştiği Kepez’de sanata ve sanatçıya desteklerinin artarak devam edeceğini vurguladı.(HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres