SON HABERLER :
Muhtarlıkta 28 yılın öyküsü Buse 26 gündür bulunamıyor 'Aspendos Yılı'na turizmci desteği Tütüncü projelerini 25 Şubat’ta tanıtacak Sinan Çarşısı’nda çalışmalar bitiyor
/ KÜLTÜR - SANAT
EKDAĞ tesisleri Antalyalıların gözdesi
Antalya Büyükşehir Belediyesi iştiraki EKDAĞ tarafından işletilen sosyal tesislerde üst seviyede hizmet, uygun fiyatlarla sunuluyor. EKDAĞ Genel Müdürü Didem Boztepe Erkış, “Sosyal tesislerimiz 7’den 77’ye tüm Antalyalıların vazgeçilmezi oldu” dedi.

ATATÜRK Parkı Sosyal Tesisleri, Düden Balık Çarşısı, Lara Sahil Sosyal Tesisi, Konyaaltı Ekdağ Sosyal Tesisi ile Antalya Büyükşehir Belediyesi içerisinde yer alan Belediye Kafeteryası ve Finike Altuncan Hatun Kadınlar Plajı’nı işleten EKDAĞ, kaliteli hizmet anlayışıyla Antalyalıların tercihi olmaya devam ediyor.

ÜST SEVİYEDE HİZMET

EKDAĞ’ın işlettiği sosyal tesisler sabah kahvaltısından, öğle ve akşam yemeğine, locada deniz keyfinden özel organizasyonlara kadar her türlü hizmeti sunuyor. EKDAĞ tesisleri Antalya’da üst seviyede hizmet alıp, mükemmel lezzette yemekleri uygun fiyatlarla yemek isteyenlerin ilk tercihi oluyor.

BALIĞIN ADRESİ DÜDEN BALIK ÇARŞISI

Doğa ve denizle iç içe mekânlarda, seçkin lezzetleri Antalyalılarla buluşturan EKDAĞ tarafından işletilen Düden Balık Çarşısı da Antalyalıların gözdesi. Her çeşit taze deniz ürününün bulunduğu Düden Balık Çarşısında tezgâhtan kendi seçtiğiniz uygun fiyatlı balıklar usta şefler tarafından hazırlanarak masanıza getiriliyor. Tesis, deniz manzaralı terası, çocuk oyun parkı, ücretsiz otoparkıyla tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. 

ZENGİN MENÜLER

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenerek yenilenen modern yüzüyle hizmet vermeye başlayan Atatürk Parkı’ndaki Sosyal Tesis de zengin menüsüyle dikkat çekiyor. Kahvaltının yanı sıra et, pizza, makarna ve salata çeşitleri ile de beğeni toplayan mekânda usta aşçılar tarafından hazırlanan yemekler şık sunumlarıyla servis ediliyor.

5 YILDIZLI OTEL KONFORUNDA HİZMET

Deniz mevsiminin açılmasıyla Lara ve Konyaaltı Sosyal Tesisi ile Finike Altuncan Hatun Kadınlar Plajındaki çalışmalarına yoğunluk veren EKDAĞ, Antalyalılara deniz keyfini doya doya yaşayabilmeleri için her türlü imkânı sunuyor. Lara Sahilindeki localar, Finike Altuncan Hatun Kadınlar Plajı’ndaki yüzer havuz ve iskeleler vatandaşa 5 yıldızlı otel konforunda hizmet sunuyor.

ÖNCELİK VATANDAŞ MEMNUNİYETİ

EKDAĞ tüm bu hizmetleri sunarken kaliteden asla ödün vermiyor. EKDAĞ Genel Müdürü Didem Boztepe Erkış, EKDAĞ’ın tüm tesislerinde özel sektör mantığıyla kamu hizmeti yaptıklarını belirterek, sosyal tesislerde vatandaş memnuniyetine önem verdiklerini belirtti.  Kâr amacı gütmeden vatandaşa en uygun fiyatlarla hizmet verildiğine dikkat çeken Erkış“Bütün tesislerimiz yoğun ilgi görüyor. Antalyalılara en uygun fiyatlarla üst düzey bir kalite ve hizmet sunuyoruz. Lezzet, kalite ve hijyen ise vazgeçilmezlerimiz” dedi.  (HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres