SON HABERLER :
İttifaklar şekilleniyor Fiyat farklılığı sistemle çözülür Kepez’in Alışveriş Festivali başlıyor Kepez’de 60 mahallede 10 bin kişiye göz taraması Başkan Uysal’ın konuğu ATAV
/ KÜLTÜR - SANAT
'Isparta Çiçek Açıyor' fotoğraf yarışması
BATI Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), gül ve lavanta turizminde farkındalığın artırılması, kırsal turizmin canlandırılması amacıyla 'Isparta Çiçek Açıyor' turizm temalı fotoğraf yarışması düzenleyecek.

BAKA'nın, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) işbirliğinde gerçekleştirdiği 'Isparta Çiçek Açıyor' fotoğraf yarışması için başvurular başladı. 'Gül Kokulu Isparta' ve 'Lavanta Diyarı Isparta' kategorilerinde yapılacak yarışmanın başvuruları 20 Ağustos'a kadar sürecek. Doğayı, gezmeyi, yeni yerler görmeyi, fotoğraf çekmeyi seven genç, yaşlı, amatör, profesyonel tüm fotoğraf tutkunlarına açık yarışmaya şartnameye uygun 4 eserle başvuru yapılabilecek. Fotoğraflarda, Isparta'daki gül ve lavanta bahçeleri, gül ile lavanta hasadı, işleme tesisleri, imbikli gülhaneler, diğer gülcülük ve lavanta faaliyetleri ile yerel halkın yaşamı yansıtılacak.

Yarışma sonunda birincilere 3 bin, ikincilere 2 bin, üçüncülere bin TL ile BAKA özel ödülü, sergileme ve satın alma ödülleri verilecek. 'Gül Kokulu Isparta' ve 'Lavanta Diyarı Isparta' kategorilerindeki yarışma hakkında BAKA'nın www.baka.gov.tr sitesi ile TFSF'nin www.tfsf.org.tr kurumsal internet sitelerinden bilgi alınabilecek. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres