SON HABERLER :
Tatile gelir gelmez soyuldular Koronavirüs testi kuyruğu tepkisi Köpeklerde banyo sevinci Korkutan yangın kontrol altına alındı Başkan Polat’ın durumu iyi
/ KÜLTÜR - SANAT
Konserde müzik şöleni
Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı 'Türkü Türkü Türkiye'm' konseriyle müzik şöleni sundu. Davetlilerin beğenisini toplayan konserde yöresel oyunlar da sergilendi

ANTALYA Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Türk Halk Müziği İcra Heyeti, Atatürk Kültür Merkezi'nde 'Türkü Türkü Türkiye'm' konseri verdi. Türkü ziyafetinin yaşandığı konserin coşkusu salona sığmadı. Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi tarafından düzenlenen gecede şef Yiğit Aktı yönetimindeki THM Korosu birbirinden güzel eserler seslendirdi. Konservatuvarın Halk Oyunları Bölümü folklorcularının da yer aldığı gecede, Türkiye'nin çeşitli yörelerine ait oyunlar oynandı. İkinci bölümde Konservatuvar THM Bölüm Başkanı Nihat Akçerde sürpriz yaparak 'Kerkük Divanı'nı seslendirdi.

 

HER YÖREDEN EZGİ

Türkü dostlarının yoğun katılım gösterdiği gecenin sonunda teşekkür konuşması yapan Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Okan Yavuz, Koro Şefi Yiğit Aktı, Şef Yardımcısı Hasan Safran, Çalgı Grubu Şefi Ersen Balhan, Solistler Mehmet Kahramanoğulları, Oğuz Özdemir ve geceye misafir olarak katılan sanatçı Mehmet Özbek'e çiçek takdim etti. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres