SON HABERLER :
Antalya’ya şehit ateşi düştü Şehitler için helva dağıtıldı ‘İyi İnsan Hareketi’ Türk Yunan kardeşliği Antalyaspor’da Fener randevusu
/ KÜLTÜR - SANAT
Konyaaltı Çocuk Festivali'ne büyük ilgi
Konyaaltı Belediyesi Çocuk Festivali tüm hızıyla devam ediyor. Tüm etkinliklerin ücretsiz olduğu festival, 26 Ocak Pazar gününe kadar ziyarete açık olacak

KONYAALTI Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen 'Konyaaltı Çocuk Festivali'yle öğrenciler sömestir tatiline coşkuyla girdi. Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Çocuk Festivalinde çocuklar, eğlenerek tatilin keyfini çıkarıyor. İllüzyon gösterisi, şişme çocuk oyun parkları, masal kahramanları, palyaçolar, yüz boyama, akrobat çocuk bandosu, bilgisayar oyunları ve çeşitli yarışmaların yer aldığı festivalde çocuklar, tüm etkinliklerden ücretsiz yararlanıyor.

“Geleceğimizin mimarı olan çocuklarımızı her zaman önemsiyoruz" diyen Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, yarıyıl tatili ve karne almanın heyecanını yaşayan öğrencileri, içerisindeki tüm etkinliklerin ücretsiz olduğu bir festivalle ödüllendirmek istediklerini söyledi. Semih Esen, “Konyaaltı Belediyesi Çocuk Festivalindeki etkinlikler ile öğrencilerimiz, hem kendilerini geliştiriyor, hem de kaliteli zaman geçiriyor. Açıldığı günden bu yana her gün yüzlerce öğrencinin ziyaret ettiği festivalimizde öğrencilerle birlikte velilerimiz de eğleniyor. 26 Ocak Pazar gününe kadar devam edecek festivalimize tüm çocuklarımızı davet ediyorum" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres