SON HABERLER :
Muratpaşa’da renkli törenler Serik'te büyük coşku Müdür Ulucan'ın özel ziyaretçileri Çocuk Vali’den park talimatı Gelin saçları ücretsiz oluyor
/ KÜLTÜR - SANAT
Korkuteli’de şenlik var

KORKUTELİ Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Mahallede Şenlik Var’ etkinliği Bozova Mahallesi’nden başladı. Etkinlikte tiyatro oyuncusu Yaşar Uz’un meddah gösterisi, Korkutelili mahalli sanatçılar ve İsinda Dans Akademisi Halk Oyunları ekibinin gösterisi yer aldı. Etkinliğe, Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Ali İrbanve Recep Şahin ve vatandaşlar katıldı. İsindaekibinin gösterisiyle start alan programda Yaşar Uz’un meddah gösterisinden sonra mahalli sanatçılar yöresel türküleri seslendirdiler.

Korkuteli Belediye Başkanı İrban, “Kültürel ve sosyal etkinlikleri vatandaşın ayağına, mahallesine götürmek, hemşerilerimizle iç içe olabilmek için başlatılan projemizdir. ‘Mahallede Şenlik Var’ Projemizin ilkini bugün Bozova Mahallemizde gerçekleştirdik. Bizleri yalnız bırakmayan siz misafirlerimize ve muhtarlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.  (İHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres