SON HABERLER :
İttifaklar şekilleniyor Fiyat farklılığı sistemle çözülür Kepez’in Alışveriş Festivali başlıyor Kepez’de 60 mahallede 10 bin kişiye göz taraması Başkan Uysal’ın konuğu ATAV
/ KÜLTÜR - SANAT
Kraliçe adayları foruma katıldı
MİSS Queen of Eurasia Güzellik Yarışması'nın kraliçe adayları Serik'te düzenlenen International Forum EurasiaPlus'a katılarak, yeni teknolojiler hakkında bilgi aldı.

International Forum EurasiaPlus'ın bu yıl 2'ncisi Serik'e bağlı Belek turizm merkezindeki bir otelde düzenlendi. Toplantıya 30 ülkeden 100'e yakın şirket temsilcisi katıldı. Çeşitli sunumların yapıldığı forumun özel konukları bu yıl 4'üncüsü düzenlenen MissQueen of Eurasia Güzellik Yarışması'nın kraliçe adayları oldu. 32 ülkeden yarışmaya katılan güzeller forumda yeni teknolojiler hakkında bilgi aldı. MissQueen of Eurasia Güzellik Yarışması'nın finali 10 Kasım Cumartesi günü yapılacak.

Organizasyon Başkanı LeonidKaratygin, forumun yarışmayla aynı tarihe gelmesinin kraliçe adayları için muhteşem bir fırsat olduğunu belirterek, "Güzeller yarışma heyecanıyla iş dünyasının inceliklerini öğreniyor" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres