SON HABERLER :
‘Altın Kramponlar’ın bileği bükülmüyor Futbol aşığı Rus güzel Gazeteciler bowlingde stres attı Kumluca'da motokros heyecanı yaşanacak Deplasman lideri ANTALYASPOR
/ KÜLTÜR - SANAT
Mall of Antalya’da oyunlar kapalı gişe
Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu Mall of Antalya Sahnesi Kafatası oyununda biletler satışa çıktığı andan itibaren tükendi  

Alışveriş merkezleri içerisinde bir ilke imza atmanın gururunu yaşayan Mall of Antalya, Sahnesi, açıldığı günden itibaren tüm oyunlarını kapalı gişe oynuyor.1932 yılından sonra ilk kezAntalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarıtarafından sahnelenen Kafatası oyunu, Mall of Antalya Sahnesi’nde tiyatro severlerle buluştu. Nazım Hikmet'in 1939 yılında yazdığıoyun, Engin Alkan'ın rejisiyle sahnelendi.Trajik bir hikayeyikonu alan oyunun biletleri satışa çıktığı andan itibaren tükendi.

Mall of Antalya Sahnesi’nde dopdolu geçen ŞehirTiyatroları kasım programı her hafta cuma ve cumartesi günleri yetişkin oyunları,pazar günleri ise çocuk oyunlarıyla seyirci karşısına çıkıyor. Konuk Tiyatrolar Projesi kapsamında gerçekleşecek olan Ev oyunu da Mall of Antalya Sahnesi’nde ücretsiz olarak sahnelenecek. Tiyatroseverler biletleri Mall of Antalya gişesinden ya da www.ast.gov.tr adresinden satın alabilirler. (haber merkezi)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres