SON HABERLER :
Mutlu bir Muratpaşa Kızının adını bez bebeklerde yaşatıyor Tütüncü'den Başkan İrban'a ikinci ziyaret ATB'den zeytinyağını markalaştırma atağı Caretta yuvaları korumaya alındı
/ KÜLTÜR - SANAT
Mall of Antalya'da engelsiz sinema günü
HAFİF zihinsel engelli öğrenciler, Mall of Antalya'da sosyal hayat dersi kapsamında film izledi.

Engel Tanımayan Çocuklar Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi'nden 15-23 yaş aralığında hafif zihinsel engelli 53 öğrenci, sosyal hayat dersi çerçevesi kapsamında Mall of Antalya Cinetech Sinemalarında 'Yol Arkadaşım' adlı filmi izledi. Engelli öğrencilerin velileri ve öğretmenleri eşliğinde katıldıkları bu etkinlikte sosyal ve ekonomik yönden yetersiz ortamlardan gelen öğrenciler sosyal hayatın içinde kaynaşma olanağı buldu. Etkinlik kapsamında engelli öğrencilerin sinema kültürünü kazanması ve sinema ortamını tanımaları amaçlandı. Öğrenciler Mall of Antalya Cinetech Sinemaları'nda keyifli ve eğlenceli vakit geçirdi.(DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres