SON HABERLER :
CHP'nin Antalya adayı Muhittin Böcek Soğuksu’da ceza kabusu Öğrencilere yetenek testi Bisiklet tutkunları Akdeniz'de buluştu Kepez’de amatör denizcilik eğitimi
/ KÜLTÜR - SANAT
Minikler Satranç Şenliği’nde buluştu
MALL of Antalya, çocuklardazeka gelişimine katkıda bulunan satranç sporunu desteklemek amacıyla, 6-7 yaş çocuk katılımcıları Satranç Şenliği’nde buluşturdu.

Şenlik, satranç ile ilgilenen toplam 108 sporcunun katılımıyla,15dakika düşünme süresinde hızlı satranç turnuvası olarak organize edildi. Tüm turların sonunda dereceye giren 7 yaşındaki sporculara,Mall of AntalyaOps Play Kids oyun alanında kullanabilecekleri ücretsiz eğlence biletleri hediye edildi. Minikler, ödüllerini gün boyuncakullanıp keyifli vakit geçirdiler.Satranç şenliğinin sonunda tüm katılımcılara Mall of Antalya Cinetech Sinemalarından sinema bileti hediye edildi. Mall of Antalya ve Türkiye Satranç Federasyonu Antalya İl Temsilciliği tarafından düzenlenen satranç şenliği hem minikler hem de aileleri tarafından büyük ilgi gördü.

(haber merkezi)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres