SON HABERLER :
Vali Karaloğlu’dan seçim kutlaması Serik'te kutlama sabaha dek sürdü Erdoğan ve İnce partilerini geçti Gül’den kutlama eleştirisi Antalya'da kutlamalar havadan görüntülendi
/ KÜLTÜR - SANAT
MOA Sahnesi’nde ilk oyun ‘Kafatası’
Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Mall of Antalya Sahnesi’nde Ocak ayı programı dopdolu bir sezon vaat ediyor.

Programda farklı günlerde ücretsiz sahnelenecek dokuz oyun bulunuyor. Ocak ayı programının ilk oyunu olan ‘Kafatası’, Engin Alkan rejisörlüğündesahnelenecek. Mall of Antalya Sahnesi’nde minik tiyatroseverler de Zümrüd’ü Anka, Değiştirilmiş Çocuk, Okyanusta Bir Su Damlası, Sır, Küçük Kara Balık adlı çocuk oyunlarıyla, Elbise Var İnsan Yok, İnsan Var Elbise Yok ve Farklı isimli Kukla oyunlarıyla buluşacak. Konuk tiyatro projesi kapsamında ise ‘Author’s Project Hırvatistan’ tarafındanRoomFor a View adlı oyun sahnelenecek.

(haber merkezi)

https://gdetr.hit.gemius.pl/hitredir/id=._lVOUkYnSni_WoYRvBfL5QFo_siv5IhP_x8.aMmP8r.I7/fastid=mstpovtfsufpiamucydktmghjcmd/stparam=soqtjxqosa/nc=0/url=https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/efsane-tarifeler.aspx?utm_source=Antalya-Ekspres&utm_content=Standart-Banners&utm_campaign=Efsane-Portfoy-Haziran-2018
ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres