SON HABERLER :
İttifaklar şekilleniyor Fiyat farklılığı sistemle çözülür Kepez’in Alışveriş Festivali başlıyor Kepez’de 60 mahallede 10 bin kişiye göz taraması Başkan Uysal’ın konuğu ATAV
/ KÜLTÜR - SANAT
Muratpaşa’da ayrım yok

MURATPAŞA Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kapalı Yol’da düzenlenen iftarda “Siyasetin görevi, milleti birbirine sevgi ve saygıyla kenetlenmiş halde geleceğe taşımaktır. Biz de Muratpaşa’mızda bunu yapmaya çalışıyoruz. İlçemizde hiçbir hizmet siyasi ayrımlara göre şekillenmez” diye konuştu. Muratpaşa Belediyesi, Ramazan’ın sonuna gelirken, Kadir Gecesi’nde iftar sofrasını bu kez Antalya’nın tam kalbinde, Kapalı Yol olarak bilinen Kazım Özalp Caddesi’nde kurdu. Binlerce Antalyalının bir araya geldiği iftara Başkan Uysal, eşi Ümran Uysal ve oğlu Efe’yle birlikte katıldı. İftarda ayrıca Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci ve Belediye Meclis üyeleri de yer aldı.

Teneffüs Park’ın çocuklara rengarenk balonlar dağıttığı iftarda binlerce kent sakini Kapalı Yol’da kurulan dağıtım noktalarından iftar yemeklerini aldı.

Başkan Uysal, iftarın ardından yaptığı konuşmada, siyasetin görevinin toplumu ayrıştırmak, birbirine düşman etmek olmadığını söyledi. Başkan Uysal, şöyle konuştu: “Siyasetin görevi, toplumu birbirine düşürüp siyasi menfaat elde etmek değildir. Siyasetin görevi toplumu birleştirmek, sevdirmek, birbirine kenetlemektir. Sevgiden, saygıdan söz etmektir. Toplumun, ülkenin, şehirlerin önünü açmaktır. Milleti birbirine sevgi ve saygıyla kenetlenmiş halde geleceğe taşımaktır.”

Başkan Uysal, Muratpaşa’da hayata geçirilen belediyecilik hizmetleriyle bunu yapmaya çalıştıkların altını çizdi. Antalyalıların, Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı’nı da kutlayan Başkan Uysal, “Muratpaşa’mızda hiçbir hizmet siyasi ayrımlara göre şekillenmez” dedi. (HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres