SON HABERLER :
MEMLEKETİNE UĞURLANDI Gelecek nesillere tertemiz Antalya Altın Kramponlar maça davet ediyor Antalyaspor’da özgüven arttı İlk yarının son sınavı
/ KÜLTÜR - SANAT
OSB’de eğitim başladı
Antalya OSB Müdürlüğü’nün 2018 eğitim programları, lansmanla başladı. Yılın Eğitim İnsanı Ödülü Tazelenme Üniversitesi projesi ile Prof. İsmail Tufan'ın oldu

ANTALYA Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müdürlüğü’nün, bölgede üretim yapan firmalarda çalışan personel için hazırladığı 2018 yılı eğitim programlarının lansmanı, OSB Atatürk Konferans Salonu’nda yoğun bir katılım ile gerçekleşti. Mesleki, kişisel ve kurumsal gelişim eğitimlerinden oluşan 36 program hakkında bölge sanayicilerinin bilgilendirildiği lansmana, Antalya OSB Başkanı Ali Bahar, yönetim kurulu üyeleri Hasanali Gönen, Fatih İncir, Mustafa Yayla, müteşebbis heyet üyeleri Ahmet Kasapoğlu, Fatin Tapcı, Ahmet Bülbül, Abdullah Erdal Konya, Mustafa Gizli, Bölge Müdürü İlhan Metin, TSE Akdeniz Bölge Koordinatörü Hüseyin Özdamar, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri katıldı. Lansman kapsamında Yılın Eğitim İnsanı Ödülüyle birlikte 2017 yılında gerçekleşen eğitimlere aktif katılım sağlayan firma ve personelleri ile eğitmenlere teşekkür plaketi verildi.

 

YILIN EĞİTİM İNSANI

Türkiye'de giderek artan yaşlı nüfusa yönelik algıyı dönüştürmek ve Türkiye'ye özgü bir yaşlı üniversitesi oluşturmak için Akdeniz Üniversitesi bünyesinde kurulan Tazelenme Üniversitesi projesinin mimarı Prof. Dr. İsmail Tufan, Antalya OSB tarafından Yılın Eğitim İnsanı seçildi. 60 yaş üzeri bireylere başta sağlık olmak üzere birçok alanda kişisel gelişim eğitimlerinin verildiği projeyi hayata geçiren Prof. Dr. Tufan'a ödülünü, Başkan Bahar verdi.

Lansmanın açılış konuşmasını yapan Ali Bahar, 2015 yılının ikinci yarısı itibariyle başlattıkları eğitim seferberliği kapsamında bugüne kadar 149 eğitim programı gerçekleştirdiklerini, toplamda 5 bin 432 sertifika verdiklerini belirtti. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres