SON HABERLER :
Antalya’da petshoplara denetim Boşanmak istediği eşinden eşyalarını almaya gittiğinde hayatının şokunu yaşadı AÜ Hastanesi'nde 10 saatte 5 organ nakli Stres vertigoyu tetikliyor Çavuşoğlu’nun Kaş ziyareti başladı
/ KÜLTÜR - SANAT
Şarampol’de kemençe sesi
ANTALYA Büyükşehir Belediyesi’nin Şarampol Caddesi’nde düzenlediği Ramazan etkinliklerinde sahne alan Zafer Yılmaz, söylediği Karadeniz türküleriyle coşturdu.

Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği geleneksel Ramazan etkinlikleri dolu dolu programlarla unutulmaz Ramazan akşamları yaşatıyor. Bu yıl ilk kez gerçekleştirilen Şarampol Caddesi Ramazan etkinlikleri, geleneksel eğlencelerin yanı sıra konserlerle de vatandaşlara keyifli akşamlar yaşatıyor.

Şarampol Caddesi’nde önceki gün Karadeniz ezgileri yankılandı. İftar sonrası başlayan eğlencelerde sanatçı Zafer Yılmaz, birbirinden güzel Karadeniz ezgilerini seslendirdi. Antalya’da yaşayan Karadenizlileri ve Şarampol Caddesi sakinlerini buluşturan etkinlik büyük beğeni topladı. Sanatçının tulum eşliğinde söylediği  'Divana Aşık Gibi',  'Çayeli'nden öteye' gibi türküler caddeyi coşturdu. Etkinlik alanını dolduran vatandaşlar, kemençe ve tulum eşliğindeki hareketli parçalarla gruplar halinde horon tepti. (HABER MERKEZİ)

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres