SON HABERLER :
CHP'nin Antalya adayı Muhittin Böcek Soğuksu’da ceza kabusu Öğrencilere yetenek testi Bisiklet tutkunları Akdeniz'de buluştu Kepez’de amatör denizcilik eğitimi
/ KÜLTÜR - SANAT
Uyuşturucunun zararları anlatıldı
KONYAALTI Belediyesi, İl Emniyet Müdürlüğü'nün aile kuramına dikkat çekmek ve öğrencileri uyuşturucudan uzak tutmak adına hazırlattığı tiyatro oyununa ev sahipliği yaptı.

Antalya Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucuyla mücadele faaliyetleri kapsamında organize edilen lise öğrencilerine ve yetişkinlere yönelik 'Dikkat! Aile Var' tiyatro oyunu Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi'nde sahnelendi. Oyunu, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, Muratpaşa Belediyesi Başkan Yardımcısı Hasan Kaçmaz, Kepez Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Özsoy, muhtar ve emniyet mensubu çok sayıda kişi izledi.

Haluk Işık'ın yazdığı Metin Karaman'ın yönettiği 'Dikkat Aile Var' oyununda deneyimli tiyatro oyuncuları sahne aldı.

Oyunun ardından açıklama yapan Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediyesi olarak İl Emniyet Müdürlüğü'nün sosyal içerikli bu projesine destek vermenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Emniyet Müdürü Uzunkaya ise Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi'nin kapılarını kendilerine açan Başkan Muhittin Böcek'e teşekkür etti.

 (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres