SON HABERLER :
Başkan Uysal: Kapasite 2 katına çıktı Tek ve çift haneli tezgahlar birer hafta çalışacak 'Adınız cinayete karıştı' diyerek, yaşlı kadını dolandırdılar ASAT Nisan'da su sayaçlarını okumayacak Vali Karaloğlu’ndan "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek
/ KÜLTÜR - SANAT
'Yapı Kredi Koleksiyonu'ndan Renkler'de son 3 gün
‘Yapı Kredi Koleksiyonu’ndan Renkler’ sergisini ziyaret etmek isteyenler için son 3 gün. Sergi 29 Şubat’ta son buluyor

OSMAN Hamdi Bey’den İbrahim Çallı’ya, Neşet Günal’dan Cevat Dereli’ye, Nejad Melih Devrim’den Ferhat Özgür’e Türk resminin öncü isimlerinin eserlerinin sergilendiği ‘Yapı Kredi Koleksiyonu’ndan Renkler’ adını taşıyan sergi 29 Şubat’ta son bulacak. Antalya Kültür Sanat’ın(AKS) ev sahipliğini yaptığı sergi, bugün 11.00 – 21.00, Cuma ve Cumartesi ise 11.00 – 19.00 saatleri arasında ziyarete açık.

Sergide peyzaj, natürmort, soyut, güncel sanat gibi farklı üsluplarda çalışan ressamların eserlerinin yanı sıra, Hoca Ali Rıza’nın desenleri ile Yapı Kredi Tarihi Arşivi Selâhattin Giz Koleksiyonu’ndan örnekler yer alıyor.
Esra YAĞCI/HABER

 

 

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres