SON HABERLER :
‘Turizm ekonomisi paylaşılmalı' İki lüks gemiyle 2 bin turist geldi Derbide 7’inci randevu Dev dalgalarla tehlikeli balık nöbeti 2 motosiklet çarpıştı: 1 ölü
/ KÜLTÜR - SANAT
Ziçev'den Sergi
ZİÇEV tarafından Arnavut fotoğraf sanatçısından esinlenerek oluşturulan ‘Kusursuzluğun Yansıması’ sergisi açıldı

ZİÇEV ( Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı ) tarafından, Arnavut fotoğraf sanatçısı Soela Zani'nin Down Sendromlu çocuklarla birlikte gerçekleştirdiği fotoğraf projesinden ilham anılarak oluşturulan 'Kusursuzluğun Yansımsı' sergisi Belek'te sunuluyor.

Projenin ilk sergisi Özel Antalya Koleji'nde ikincisi Akra Hotel'de ve sonuncusu da Innvista Hotels Belek'te yerli ve yabancı misafirlere aktarılıyor. Konukların giriş kapısında yer alan sergiye büyük ilgi gösterirken, farkındalık için gerçekleştirilen projeye dahil olmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren Genel Müdür Ülkay Atmaca, " Toplum olarak birbirimizin farklılıklarına hoşgörü ile yaklaştığımız sürece daha çok gelişebiliriz. Bu amaçla ZİÇEV'in gayretleri ile bizde üzerimize düşen görevimizi yaparak bu farkındalığı gelen yerli ve yabancı misafirlerimize sunuyoruz. İlginin olması ne kadar doğru bir iş yaptığımızı gösteriyor" dedi. (HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres