SON HABERLER :
Korona virüste son durum Böcek: İhtiyaç sahipleri gıdalarına kavuşacak PTT önünde sosyal mesafe örneği Konyaaltı Belediyesi sahada maske kiti dağıtıyor Maaşını alabilmesi için yaşlı adama polis yardımı
/ MAGAZİN
​Bayram konserleri dolu dizgin
ANTALYA'daki 5 yıldızlı oteller, Kurban Bayramı konser programlarını belirledi.

ANTALYA'daki 5 yıldızlı oteller, Kurban Bayramı konser programlarını belirledi. Antalya'nın turistik bölgeleri Belek, Göynük ve Tekirova'da bulunan Rixos otellerinde, ünlü şarkıcılar sahneye çıkacak. Side'deki Sueno Hotels Beach Side geceleri ise bayramın ikinci günü ve üçüncü günü ünlü şarkıcıların şarkılarıyla renklenecek.

Göynük'teki Rixos Sungate, Kurban Bayramı'nın ilk gecesi olan 24 Eylül'de Volkan Konak'ı ağırlıyor. Şarkıları ve şiirleriyle hayranlarının gönlüne taht kuran Konak, şarkılarını Sungate müşterileri için seslendirecek. Aynı otelde 25 Eylül akşamı Ferhan Göçer, 26 Eylül akşamı ise Ebru Gündeş, sevilen şarkılarını seslendirecek.

Rixos Premium Belek'te ise 24 Eylül akşamı Enbe Orkestrası, 25 Eylül'de Aşkın Nur Yengi, 26 Eylül'de ise Selami Şahin hayranlarıyla buluşacak. Rixos Premium Tekirova'da ise Kurban Bayramı eğlenceleri 24 Eylül akşamı Suzan Kardeş, 25 Eylül Gökhan Türkmen ve 27 Eylül gecesi Galis ile devam edecek.

Sueno Hotels Beach Side'de ise bayramın ikinci günü Funda Arar hayranlarıyla buluşacak. Aynı otelde Altay, üçüncü gün sevenlerine unutulmaz müzik ziyafeti sunacak. Antalya şehir merkezinin popüler eğlence kulübü Jolly Joker'de konser zincirine katıldı. Model grubu ikinci gün, Koray Avcı ise üçüncü gün sahneye çıkıyor. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres