SON HABERLER :
Karaman: ”Hiç beklemediğimiz bir sonuç oldu” Antalya'da askerleri taşıyan otobüs devrildi: 23 yaralı Antalyalılar spora doyacak Tour Of Antalya 3. etabını Oveckhin kazandı Köpekler, tavukları telef etti
/ MAGAZİN
​Film kadrosuna seçildi
ESLİNE Ajans mankeni Nazmiye Kavaklı, çekimleri Antalya'da yapılacak sinema filminde rol alacak.

Filmin senaryosu ve oyuncularının sır gibi saklandığı projede görev alacak olmanın heyecanını yaşayan Kavaklı, profesyonel ilk sinema film çekimi olacağını belirtti. Daha önceleri birkaç kez figüran olarak başka film ve dizi çekimlerinde görev yaptığını belirten başarılı manken, "Film çekimlerinin kasım ayı gibi başlayacağını biliyorum. Film kadrosu ve içeriği hakkında bilgi vermemiz yasak. Fakat çok güzel bir proje olduğunu biliyorum. Profesyonel ilk film tecrübemi yaşayacağım. Oyunculuk üzerine kariyer yapacağım. Eğitim almak için çekimlerin ardından İstanbul'a gideceğim" dedi.(DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres