SON HABERLER :
Emekli çay keyfi yapacak Oğlunun cenazesini görünce, güçlükle ayakta durabildi Tatilin son gününde Konyaaltı Sahili'nde yoğunluk Tütüncü'den ilk hasat paylaşımı Kütükçü'ye kapalı pazar ve okul müjdesi
/ MAGAZİN
​Miss Aura: Anna Sushko
ANTALYA'nın Kemer İlçesi'nde düzenlenen Miss Aura Güzellik Yarışması'nın Mobidic katamaranında yapılan finalinde, Anna Sushko 'Miss Aura' seçildi.

ANTALYA'nın Kemer İlçesi'nde düzenlenen Miss Aura Güzellik Yarışması'nın Mobidic katamaranında yapılan finalinde, Anna Sushko 'Miss Aura' seçildi. Club Aura tarafından 2003 yılından buyana düzenlenen Miss Aura Güzellik Yarışması'nın finali, bu yıl denizde yapıldı. 10 Eylül'de Kemer'e gelerek kampa giren 10 finalist, Mobidic katamaranında düzenlenen organizasyonla podyuma çıktı. 800 kişi kapasiteli Fransa ve Rusya'nın yanı sıra yerli tatilcilerin de bulunduğu teknede, güzeller sırasıyla mayo ve bikiniyle jürinin karşısına geçti. Yarışmanın sonunda 23 yaşındaki Anna Sushko 'Miss Aura' seçildi. Daha önce 7 güzellik yarışmasına katılan ve 2'nciliği bulunan Anna Sushko, güzellik tacını taktı.

Yarışmada altın madalyalı at binicisi 20 yaşındaki Regina Minacova ise sponsor güzeli seçildi. Finalin ardından Club Aura'nın dansçı kızları sahneye çıktı. Davetliler DJ'in çaldığı hareketli şarkılar eşliğinde eğlendi. Yarışmayı, Antalyaspor teknik antrenörü Yusuf Şimşek de izledi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres
404 Page Not Found