SON HABERLER :
MMO 64 yaşında Üretilen yakıt dağıtılıyor İdil Biret büyüledi Atatürk Çocukları Kütüphanesi açıldı Çavuşoğlu’ndan ‘toka’ paylaşımı
/ MAGAZİN
​Ukraynalı manken, Antalyalı oldu
Antalya’da katıldığı güzellik yarışmasında 'halk güzeli' seçilen Ukraynalı manken 21 yaşındaki manken Kristina Nikiforova, Antalya'da kariyer yapmak istiyor.

Ukraynalı manken, Antalyalı oldu

Antalya’da katıldığı güzellik yarışmasında 'halk güzeli' seçilen Ukraynalı manken 21 yaşındaki manken Kristina Nikiforova, Antalya'da kariyer yapmak istiyor. Ukrayna'dan, Antalya'ya yerleşme kararı aldıktan sonra hayatının hızla değiştiğini belirten Kristina Nikiforova, çalışma izni için başvurusunu yaptı. Çocuk yaşta başladığı mesleğini en iyi şekilde yapmak için mücadele ettiğini anlatan Nikiforova, Antalya'da kariyer yapmak istediğini söyledi. 1.70 boyunda, 85.60.90 ölçülerindeki genç manken, "Çalışma iznin çıkmasını bekliyorum. Ardından iş hayatına atılarak kariyerime burada devam edeceğim. Ukrayna ile bağlantılarım kopmadı. Büyük defile ve tanıtımlar olduğunda gidip tekrar Antalya'ya geri dönüyorum" dedi. Turistik kente bir mankenlik ajansına bağlı olmak içinde görüşmeler yaptığını sözlerine ekleyen Nikiforova, "Çalışma iznimin çıkmasının ardından düzenli defile ve çekimlere katılacağım" diye konuştu. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres