SON HABERLER :
Bakan Çavuşoğlu: "Biz 81 milyonu kucaklamaya devam edeceğiz” AK PARTİ İL BİNASINDA KUTLAMALAR BAŞLADI Oy torbaları adliyeye getiriliyor Bakan Çavuşoğlu’nun sandığından Erdoğan çıktı Antalya’da oylar sayılıyor
/ MAGAZİN
​Ukraynalı manken, Antalyalı oldu
Antalya’da katıldığı güzellik yarışmasında 'halk güzeli' seçilen Ukraynalı manken 21 yaşındaki manken Kristina Nikiforova, Antalya'da kariyer yapmak istiyor.

Ukraynalı manken, Antalyalı oldu

Antalya’da katıldığı güzellik yarışmasında 'halk güzeli' seçilen Ukraynalı manken 21 yaşındaki manken Kristina Nikiforova, Antalya'da kariyer yapmak istiyor. Ukrayna'dan, Antalya'ya yerleşme kararı aldıktan sonra hayatının hızla değiştiğini belirten Kristina Nikiforova, çalışma izni için başvurusunu yaptı. Çocuk yaşta başladığı mesleğini en iyi şekilde yapmak için mücadele ettiğini anlatan Nikiforova, Antalya'da kariyer yapmak istediğini söyledi. 1.70 boyunda, 85.60.90 ölçülerindeki genç manken, "Çalışma iznin çıkmasını bekliyorum. Ardından iş hayatına atılarak kariyerime burada devam edeceğim. Ukrayna ile bağlantılarım kopmadı. Büyük defile ve tanıtımlar olduğunda gidip tekrar Antalya'ya geri dönüyorum" dedi. Turistik kente bir mankenlik ajansına bağlı olmak içinde görüşmeler yaptığını sözlerine ekleyen Nikiforova, "Çalışma iznimin çıkmasının ardından düzenli defile ve çekimlere katılacağım" diye konuştu. (DHA)

https://gdetr.hit.gemius.pl/hitredir/id=._lVOUkYnSni_WoYRvBfL5QFo_siv5IhP_x8.aMmP8r.I7/fastid=mstpovtfsufpiamucydktmghjcmd/stparam=soqtjxqosa/nc=0/url=https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/efsane-tarifeler.aspx?utm_source=Antalya-Ekspres&utm_content=Standart-Banners&utm_campaign=Efsane-Portfoy-Haziran-2018
ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres