SON HABERLER :
Vaka sayısında azalma sürüyor Başkan Böcek, Vali Ersin Yazıcı'yı ağırladı ASSİM'deki derneklerin 2 aylık gider ödemeleri alınmayacak Türkiye'nin en büyük dönme dolabı kapılarını açtı Başkan Böcek'ten otogar esnafına kira müjdesi
/ MAGAZİN
​Ukraynalı manken, Antalyalı oldu
Antalya’da katıldığı güzellik yarışmasında 'halk güzeli' seçilen Ukraynalı manken 21 yaşındaki manken Kristina Nikiforova, Antalya'da kariyer yapmak istiyor.

Ukraynalı manken, Antalyalı oldu

Antalya’da katıldığı güzellik yarışmasında 'halk güzeli' seçilen Ukraynalı manken 21 yaşındaki manken Kristina Nikiforova, Antalya'da kariyer yapmak istiyor. Ukrayna'dan, Antalya'ya yerleşme kararı aldıktan sonra hayatının hızla değiştiğini belirten Kristina Nikiforova, çalışma izni için başvurusunu yaptı. Çocuk yaşta başladığı mesleğini en iyi şekilde yapmak için mücadele ettiğini anlatan Nikiforova, Antalya'da kariyer yapmak istediğini söyledi. 1.70 boyunda, 85.60.90 ölçülerindeki genç manken, "Çalışma iznin çıkmasını bekliyorum. Ardından iş hayatına atılarak kariyerime burada devam edeceğim. Ukrayna ile bağlantılarım kopmadı. Büyük defile ve tanıtımlar olduğunda gidip tekrar Antalya'ya geri dönüyorum" dedi. Turistik kente bir mankenlik ajansına bağlı olmak içinde görüşmeler yaptığını sözlerine ekleyen Nikiforova, "Çalışma iznimin çıkmasının ardından düzenli defile ve çekimlere katılacağım" diye konuştu. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres