SON HABERLER :
İttifaklar şekilleniyor Fiyat farklılığı sistemle çözülür Kepez’in Alışveriş Festivali başlıyor Kepez’de 60 mahallede 10 bin kişiye göz taraması Başkan Uysal’ın konuğu ATAV
/ MAGAZİN
‘Timati’ izdihamı
Kemer’de bir eğlence merkezinde konser veren Rus şarkıcı Timati, izdihama neden oldu. Konseri izlemeye gelen binlerce kişi, ünlü şarkıcının fotoğraflarını çekebilmek için birbiriyle yarıştı.

KEMER merkezdeki Club Aura'da asıl adı 'Timur İldarovich Yunusov' olan R&B ve hiphop şarkıcısı Timati, bir konser verdi. Yaklaşık 5 bin kişinin izlediği konser, DJ performansları ve go-go dansçılarının şovlarıyla başladı. Saat 02.00'de Timati, kendisine ait 'Black Star Mafia' grubunda olan ve MC'liğini yapan MC Doni ile sahneye çıktı. Timati'nin sahneye çıkmasıyla gece kulübündeki Rus, Ukrayna, Azerbaycan ve Kazakistan'dan gelen turistler, fotoğraf çekme yarışına girdi. Yaklaşık 1 saat sahnede kalan Timati, şarkılarını seslendirirken, turistler de dans ederek ona eşlik etti. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres