SON HABERLER :
CHP'nin Antalya adayı Muhittin Böcek Soğuksu’da ceza kabusu Öğrencilere yetenek testi Bisiklet tutkunları Akdeniz'de buluştu Kepez’de amatör denizcilik eğitimi
/ MAGAZİN
Fashion Week'e kadın temalı final
Antalya'da 6-7 Mart tarihleri arasında Emy Organizasyon & Ajans tarafından düzenlenen Antalya Moda Haftası Fashion Week, final gecesi ile son buldu.

Antalya Moda Haftası Fashion Week, düzenlenen final gecesiyle sona erdi. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle, 'Kadın Sanattır' temasıyla gerçekleşen defile zinciri, geceye katılan kadınlar tarafından ayakta alkışlandı. Modacı Elif Uysal, Burcu Kandemir, Manolya Ülkü ve Güler Baysal'ın kreasyonlarının tanıtıldığı gecede, Antalyalı mankenler podyuma çıktı. 4 farklı modacının 300'ün üzerinde 2018 İlkbahar-Yaz koleksiyonunun tanıtıldığı geceye çok sayıda davetli katıldı.

 

Elif Uysal'ın modern ve renkli çizgilerle tasarladığı koleksiyonu, gecenin açılışını gerçekleştirdi. Ardından podyumu Burcu Kandemir'in koleksiyonu devraldı. Alkışlar arasında yürüyen mankenler, müziğin ritmine adımlarıyla ayak uydurdu. Fashion Week, Manolya Ülkü'nün tasarımlarının tanıtıldığı defile ile sürdü. Moda ve podyum şovuna sahne olan organizasyonun finalinde ise Güler Baysal'ın kreasyonu tanıtıldı. 4 farklı modacının gözüyle modanın yansıtıldığı gece, organizasyona emeği geçenlere verilen plaket töreniyle son buldu.  (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres