SON HABERLER :
Antalya’da bahçıvanın acı ölümü Kış kilosuna yazın elveda Meme estetiğinde nano teknolojisi Bu sorulara yanıtınız ‘evet’se doktora gidin Otomobilin çarptığı köpek kurtarılamadı
/ MAGAZİN
'Acı Tatlı Ekşi'ye Antalya'da gala
BAŞROLLERİNİ Özge Özpirinççi ve Buğra Gülsoy'un paylaştığı, yönetmenliği Andaç Haznedaroğlu'nun yaptığı, 'Acı Tatlı Ekşi' adlı filmin Antalya galası yapıldı.

Özdilek Park AVM'deki Cinetime Sinemaları'nda gösterime giren 'Acı Tatlı Ekşi'nin Antalya galasına oyuncular Özge Özge Özpirinççi, Buğra Gülsoy ve yönetmen Andaç Haznedaroğlu katıldı. Oyuncular, Antalyalıların yoğun ilgisi karşısında heyecanlı anlar yaşadı. Özel gösterim öncesi AVM girişinde izleyicilerle söyleşi yapan Özge Özpirinççi ile Buğra Gülsoy, çok severek, keyif alarak oynadıklarını söyledi.

Buğra Gülsoy, filmin içinde 'acı, tatlı ve ekşi'yi barındırdığını, bir yıl süren keyifli bir çalışmayla ortaya çıktığını, izleyen herkesin kendisinden bir şeyler bulabileceğini anlattı. Gülsoy, artık "Söz seyircide" dedi. Özge Özpirinççi de "Bu film, benim için çok güzel bir tecrübe oldu. Oyuculuğa ve aşka bakış açımı da etkiledi. Bana farklı duygular yaşattı" diye konuştu.

Yönetmen Andaç Hazinedaroğlu ile oyuncular Özge Özpirinççi ve Buğra Gülsoy, sinema salonlarını da ziyaret edip izleyicilerle kısa süre sohbet etti, birlikte fotoğraf çektirdi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres