SON HABERLER :
'Hedefimiz Antalya’yı şampiyon yapmak' Muratpaşa’da Karadeniz rüzgarı Anadolu Oyuncak Müzesi’ne Rekor ziyaretçi Raylı sistemde sona gelindi 'Kazanamıyorsan kaybetmeyeceksin'
/ MAGAZİN
Antalya Fashion Week tanıtıldı
ANTALYA'da, 6-7 Mart günlerinde Su Otel'de yapılacak Antalya Moda Haftası Fashion Week'in lansmanı yapıldı.

Emy Organizasyon & Ajans tarafından organize edilen moda haftası Görgülü Grup ana sponsorluğunda yapılacak. Deluxe Antalya Evlerinde gerçekleşen lansmanda, modacıların tasarladığı elbiselerin bir kısmı mini defileyle tanıtıldı. Defilede yedi firmanın ve katılımcının koleksiyonlarından 20 kombin ürünü giyen mankenler podyuma çıktı. Rengarenk elbiseler tasarımlarıyla dikkati çekti. Defile sonunda lansmana katılanlar, modacılara tam not verdi.

Antalya Moda Haftası süresince, Elif Uysal, Burcu Kandemir, Manolya Ülkü ve Güler Baysal gibi koleksiyonlarını yurt dışında görücüye çıkaran tasarımcılar da Fashion Week kapsamında moda tutkunlarıyla buluşacak. Etkinliğin özel konuğu olan Cezayirli tasarımcı Mohammed Mehaoudi, ülkesinin etnik desenleriyle hazırlanmış koleksiyonunun tanıtımını gerçekleştirecek.(DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres