SON HABERLER :
Akra Caz Festivali Molina ile başlıyor AÜ'de 6 ayda 135 nakil Muratpaşa’da bale festivali Fışkıran güzellik Uçarsu Şelalesi Burun estetiğinden sonra bunları sakın yapmayın!
/ MAGAZİN
Antalya'ya yerleşecek

ALMANYA'da doğup büyüyen Sara Hilal Aslan (23), Esline Ajans ile çalışmaya başladı. 2 buçuk yaşında bale eğitimi almaya başladığını, aynı zamanda tiyatro ile uğraştığını anlatan Aslan, Antalya'ya aşık olduğunu belirtti.Münih Üniversitesi New European College'de işletme bölümü okuduğunu ve Almanya'da yaşadığını söyleyen Hilal Aslan, aynı zamanda fotomodellik yaptığını belirtti. Fotoğraflarının İtalya'nın ünlü moda dergisi Vogue'de yayımlandığını hatırlatan Aslan, "Antalya'nın benim için yeri çok ayrı. Üniversite eğitimimin ardından yerleşmek istiyorum. Esline Ajans ile çalışmaya başlama nedenim de bu. Antalya'da bir ayağımın olmasını istedim" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres