SON HABERLER :
Antalya’nın esnaf raporu Yalvaç Ural’la Okuyan Çocuklar Üreten Kadınlar şenlikte buluşuyor Emniyet-Cemiyet işbirliğine övgü Berberler şiddete karşı
/ MAGAZİN
Antalya'ya ünlü akını
Antalya'da, yılbaşı gecesi Bülent Ersoy, Sibel Tüzün, Zeynep Sali, Yonca Lodi, Erkan Güleryüz, Erol Evgin, Yusuf Güney, Lara gibi ünlü isimler sahne alacak

Turizmin başkenti Antalya'da, yılbaşı hazırlıkları sürüyor. Günler öncesinden konser programlarını belirleyen oteller, zengin mönülerinin yanı sıra ünlü sanatçılar eşliğinde misafirlerine unutulmaz bir yeni yıl gecesi yaşatacak. Lüks restoranlar ise yılbaşı akşamına özel gala mönüleri hazırladı. Mönülerine göre fiyat politikası izleyen restoranlarda müzik, oryantal ve sürpriz hediye çekilişleri gerçekleşecek. Gece kulüpleri ise Antalya'nın sevilen şarkıcılarını ağırlayacak.

Konuklarına keyifli bir gece yaşatmak için her ayrıntıya önem veren otellerde yılbaşı konserlerinin yarı sıra zengin gala yemeği, oryantal ve dans şovları ile gece renklenecek. Rixos Downtown, Akra Otel, Royal Seginus Hotel, Titanic Deluxe Belek Hotel, Crowne Plaza, Maritim Pine Beach Hotel Belek, Mirage Park Resort Otel, konserlerin düzenleneceği oteller arasında yer aldı.

HANGİ ÜNLÜ HANGİ OTELDE

Yılbaşı gecesi Royal Seginus Hotel'de Bülent Ersoy, Akra Otel'de Sibel Tüzün, Titanic Deluxe Belek Hotel'de Serdar Şengül, Alba Orkestrası, Titanic Beach Lara Hotel'de Murat Alpsü, Maritim Pine Beach Hotel Belek'te Ziynet Sali, Cornelia Diamond Belek'te Yonca Lodi, Sueno Hotels Deluxe Belek'te Behzat Geçekler ve Enbe Orkestrası, Mirage Park Resort'ta Yusuf Güney, Rixos Downtown'da Erkan Güleryüz, Avantgarde Hotel & Resort Kemer'de Lara, Regnum Carya Golf & Spa Resort Otel'de Ozan Doğulu, Starlight Resort Hotel'de Birol Tokat ve Jolly Joker'de Özel Ertunç sahneye çıkacak. Port Nature Luxury Resort Hotel ise 30 Aralık'ta Hakan Altun ile başlayacağı yeni yıl kutlamalarına yılbaşı gecesi Buray ile devam edecek. Gloria Otelleri'nin yılbaşı programı ise yılların eskitemediği ses Erol Evgin ile gerçekleşecek. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres