SON HABERLER :
Oktay; CHP bir bataklık Antalya Körfezi'nde denizanası yoğunluğu Bir Türkü Bir Hikâye Bir Oyun Orman personeli eğitimden geçti Minik dostlara sağlık hizmeti
/ MAGAZİN
Başarılı mankenin hedefi film setleri
ANTALYA'da mankenlik ajansı Esline'ın genç manken kadrosunda yer alan 18 yaşındaki Elif Aslan, marjinal görünümüyle dikkati çekiyor.

Lise son sınıf eğitimine devam eden Aslan, konservatuar eğitimi alarak oyuncu olmayı hayal ediyor. Podyumdan çok kamera karşısında olmak istediğini anlatan Aslan, bunun için üniversite eğitiminin yeterli olmayacağını belirtti. Genç manken, tiyatro eğitimi alarak kariyerinin temellerini sağlamlaştıracak. Başta ailesi ve yakın arkadaşlarının desteğini her daim hissettiğini kaydeden Elif Aslan, "Farklı bir yüzüm olduğunu çevremdekiler sürekli söylüyor. Görev aldığım reklam çekimleri ve video kliplerde yönetmenler kamera önünde iyi olduğumu fotojenik bir yüze sahip olduğumu söylediler. Farklı yanımı öne çıkarmak istiyorum. Bu nedenle profesyonel eğitim almayı hedefliyorum" diye konuştu. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres