SON HABERLER :
'Hedefimiz Antalya’yı şampiyon yapmak' Muratpaşa’da Karadeniz rüzgarı Anadolu Oyuncak Müzesi’ne Rekor ziyaretçi Raylı sistemde sona gelindi 'Kazanamıyorsan kaybetmeyeceksin'
/ MAGAZİN
Billur Dursun ABD yolcusu
SÜLEYMAN Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde siyaset bilimi ve kamu yönetimi ikinci sınıf öğrencisi manken Billur Dursun (20), ABD'de seyahati için gün sayıyor.

Esline Ajans'a bağlı modellik ve oyunculuk yapan Billur Dursun, kariyeri için ABD'de tiyatro eğitimi alacak. Aslen Ahıska Türkü olan, 10 yıl önce ailesiyle birlikte Antalya'ya yerleşerek Türk vatandaşlığına geçen model, 24 saatin kendisine yetmediğini söylüyor. Okulundan arta kalan zamanlarda klip, reklam ve film çekimlerinde oynayan Dursun, duru güzelliğiyle beğeniliyor.

ABD seyahati için gün saydığını söyleyen Dursun, "New York'ta özel bir tiyatro okulunda 3 ay sürecek kursa katılacağım. Oyunculuğumu geliştirmek istiyorum. Yurt dışından sonra İstanbul'da da bir süre kalarak sektör hakkında bilgi edineceğim. Ama Antalya'nın bendeki cazibesi çok farklı. Buraya aşığım, ne tür bir kariyer olursa olsun Antalya'dan kopmayacağım" dedi(DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres