SON HABERLER :
‘Altın Kramponlar’ın bileği bükülmüyor Futbol aşığı Rus güzel Gazeteciler bowlingde stres attı Kumluca'da motokros heyecanı yaşanacak Deplasman lideri ANTALYASPOR
/ MAGAZİN
Bu kez turizmciler podyumda yarıştı
Rusya’da faaliyet gösteren acentelerde görev yapan yetkililer “MissTourizm 2017” olmak için Antalya’da podyuma çıktı. BiblioGlobus, Kilit Global, RixosHotels ve Online Tours’un katkıları ile düzenlenen “MissTourizm 2017” Antalya’nın Kemer ilçesinde yer alan RixosSungateHotel’de gerçekleştirildi.

Rusya’da faaliyet gösteren 280 acente çalışanı “En Güzel” olmak için Antalya’da podyuma çıktı. Birbirinden güzel Rus acente çalışanları jüri üyelerini seçim yapmakta zorladı.

Konu hakkında ortak açıklama yapan Kilit Global Genel Müdür Yardımcısı Mihriban Yılmaz ve BiblioGlobus Acenteler Müdürü AnnaBagdasaryan, “Rusya’nın en güzel acente çalışanını yani MissTourizm 2017’yi seçmek için Antalya’da bir araya geldik. Jürimiz seçim yapmakta bir hayli zorlandı. Güzel ve değişik bir organizasyona ev sahipliği yaptığımız için mutluyuz. Bu organizasyonla acentelerimizi 2018 yılına motive etmek istedik. Kısa bir süre de olsa iş ortamından uzaklaşmak hem bizler hem de acentelerimiz için iyi oldu” dedi.

280 acente güzeli arasından finale kalan GolikovaValeria birinci, UsachevaKsenia ikinci, DavydovaDaria ise üçüncü oldu. Ayrıca NovikaDaria da Kilit Global Güzeli seçildi. (İHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres