SON HABERLER :
Altın Portakal özüne dönüyor Şenlikte poster krizi Kaş’ta öğretmen ve öğrenci kampı Büyükşehir üniversite öğrencilerini karşılıyor Yaz Spor Okulu Antalya'yı geziyor
/ MAGAZİN
Bu yıl gelinler ‘çiçek’açacak
Kemer’de 2019 yılı gelinlik saç ve makyaj modası 'Kadın Bir Çiçektir' teması ile tanıtıldı.

KEMER’İN ünlü Ayışığı Plajı'nda 2019 yılı gelinlik saç ve makyaj modası 'Kadın Bir Çiçektir' teması ile tanıtıldı. Modeller sıcak havada sahil kenarında gelinlikle poz verirken renkli görüntüler ortaya çıktı. Gelinlikler canlı çiçeklerle yapılan taç ve duvakla renklendirilirken, makyajlar ise çiçek aksesuarlarının renklerine göre daha sade tercih edildi.İlçe merkezinde bulundan Jasmine Güzellik Merkezi işletmecisi ve birçok ulusal yarışmada ödülleri bulunan saç stilisti ve makyöz Yasemin Üst, "Gelinler bu yıl güzelliklerini doğal çiçeklerle renklendirecek" dedi.

'Kadın Bir Çiçektir' temasını ön plana çıkardıkları 2019 için saç ve makyaj tasarımları hazırladıklarını söyleyen Üst, "Geçen senelerde daha avangart saçlar, yüksek taçlar, ağır makyajlar vardı. Bu yıl bunların aksine daha hafif makyajlar, volümlü saçlar ama çiçek detayları kullandık. Genellikle canlı çiçekleri tercih ediyoruz. Bunun yanında kendi aksesuarlarımızı, çiçek tasarımlarımızı da gelinlerimize uyguluyoruz" diye konuştu.

2019'da gelinlerin makyajlarının daha sade olacağını söyleyen makyöz Meliha Özer ise geçen yıl ve ondan önceki yıllarda göz kapaklarında daha çok renkli farlar kullanılırken, bu yıl bunu biraz daha sadeleştirdiklerini söyledi.

Ekinliğe katılan modellerden Ayça Torun da, "2019'da gelinlerimiz çiçek gibi olacak" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres