SON HABERLER :
'Hedefimiz Antalya’yı şampiyon yapmak' Muratpaşa’da Karadeniz rüzgarı Anadolu Oyuncak Müzesi’ne Rekor ziyaretçi Raylı sistemde sona gelindi 'Kazanamıyorsan kaybetmeyeceksin'
/ MAGAZİN
Çekim sonrası pijama partisi
ANTALYA'da bir pijama markasının katalog çekimini gerçekleştiren Emy Organizasyon & Ajans mankenleri, çekim sonrası pijama partisinde yorgunluk attı. Ajans sahibi Eda Meltem Yılmaz'ın da katıldığı partide, mankenler gönüllerince eğlendi.

Antalya'da beş yıldızlı bir otelde iki gün süren pijama katalog çekiminde görev alan Antalyalı mankenler Afranur Karagöz, Nejla Zulovic, Hilal Tataroğlu, Zeliha Tekeş, Zaide Öztürk ve Polina Povelytsia çekimlerin ardından soluğu pijama partisinde aldı. Kaldıkları otel odasında bir araya gelen mankenler, birlikte zaman geçirdi. Müzik eşliğinde eğlenip yastık savaşı yapan mankenler, enerji depoladı. Yoğun iş günlerinin ardından motivasyon amaçlı farklı aktiviteler yaptıklarını söyleyen ajans sahibi Eda Meltem Yılmaz, "Bir arada zaman geçirmek iş motivasyonumuzu yükseltiyor" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres