SON HABERLER :
Aşı sırası eczacılarda Balbey Projesi, şehir plancılarına anlatıldı Polis 2'nci şüpheliyi de yakaladı Kayak merkezleri kış tatilinde ilgi odağı Otomobil, traktöre çarptı: 2 ölü
/ MAGAZİN
Çekimlerden kendine zaman ayıramıyor
Antalyalı manken Pelin Kozan, çekimlerden kendine ayıracak zaman bulamadığını söyledi

ANTALYA'DA düzenlenen moda çekimleri ve video kliplerde görev alan Pelin Kozan, 24 saatin kendisine yetmediğini anlattı. Pandemi nedeniyle bir süre evine kapandığını ve sosyal iletişimini tamamen kestiğini belirten Kozan, normalleşme süreciyle birlikte gelen iş tekliflerini değerlendirdiğini kaydetti. Pandemi sürecinde enerji depoladığını aktaran Kozan, “Temmuz ayından bu yana hemen hemen her günüm dolu. Çalışmayı çok seviyorum. Lavanta bahçesinde gerçekleştirdiğimiz katalog çekimi benim için çok eğlenceliydi. Doğa ile iç içe bir gün geçirdim. Bunun yanı sıra Antalya ve çevresindeki Kral Şelalesi ve Tazı Kanyonu'nda da kamera karşısına geçtim. Benim için bu yaza damgasını vuran üç çekimim bunlar oldu" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres