SON HABERLER :
İttifaklar şekilleniyor Fiyat farklılığı sistemle çözülür Kepez’in Alışveriş Festivali başlıyor Kepez’de 60 mahallede 10 bin kişiye göz taraması Başkan Uysal’ın konuğu ATAV
/ MAGAZİN
Cevher konser turunda
ARABESK ve pop şarkılarına coverlarıyla kattığı farklı ve özgün yorumlarıyla hayran kitlesine ulaşan Cevher, konserlerine hız kesmeden devam ediyor. Son albümü 'Merhametsiz'in çok sevildiğini söyleyen başarılı şarkıcı, İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya arasında mekik dokuyor.

Arabesk ve pop tarzıyla sevilen Cevher, aranjörlüğünü Suat Aydoğan'ın yaptığı, üç şarkı ve bir remix'ten oluşan 'Merhametsiz' albümünün Benjamin Records etiketiyle dijital müzik marketlerde satışa çıktığını söyledi. Cevher, konser taleplerine yetişmekte zorlandığını belirtti. Menajeri ile şehir şehir gezerek sahneye çıktığını anlatan Cevher, dinlenmek için de Antalya'yı tercih ediyor. Antalya konserlerini hafta sonuna denk getirmeye özen gösterdiğini belirten başarılı şarkıcı, "Cumartesi akşamları sahnenin ardından dinleniyorum. Bir iki gün tatil yapıp, sonraki konserlere geçiyorum. Antalya benim için inziva şehri" dedi.(DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres