SON HABERLER :
BURSA FATİHİ Litvanya atağı Kepez'de mülkiyet Sorunu tarih oluyor Türk robotu pistten düştü Avokado ihracatı başladı
/ MAGAZİN
Dansözlü kutlama
ANTALYA'DA kültür-sanata verdiği desteklerle tanınan Uğur Candan ve Antalya Engelliler Sanat Evi kurucusu Hülya Bostanoğlu'na tarihi Kaleiçi'nde doğum günü partisi düzenlendi. Fasıl eşliğindeki kutlamada dansözler de sahneye çıktı.

Kaleiçi'ndeki bir meyhanenin önündeki doğum günü partisine Uğur Candan ve Hülya Bostanoğlu'nun arkadaşları aileleri, opera-bale, senfoni, tiyatro sanatçıları, müzisyenler ve plastik sanatlar sanatçıları büyük ilgi gösterdi. "Her yaşın ayrı bir güzelliği var. Benim gönlüm çok genç" diyerek gerçek yaşını açıklamayan Uğur Candan, dostlarını bir araya getirip tanıştırdı. Fasıl eşliğinde yemek yiyen katılımcılar şarkı- türkü söyledi, sokakta dans etti, halay çekti.

Gecenin sürprizi ise sahneye çıkan dansözler oldu. Konuklar arasında göbek atan dansözlere Uğur Candan ile rölyef sanatçısı eşi Şeyma Candan da eşlik etti. Daha sonra Uğur Candan ve Antalya Engelliler Sanat Evi yönetici Hülya Bostanoğlu için hazırlanan doğum günü pastaları kesildi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres