SON HABERLER :
ANTALYASPORLULAR ‘CENTİLMEN OKUL’DA Boğaçayı Mart’ta hizmete girecek Bisiklet festivali başlıyor Vecihi Hürkuş Döşemealtı’nda Tütüncü ‘Antika Pazarı’nı gezdi
/ MAGAZİN
DJ güzele teklif yağıyor
ANTALYA'da düzenlenen güzellik yarışmasında Macaristan adına yarışan fakat derece alamayan DorottyaPolgar, profesyonel DJ'lik yapıyor.

Ülkesinde düzenlenen farklı partilerde çaldığını söyleyen Polgar'a, yarışma uğurlu geldi. Kraliçe tacı takamayarak hayallerine veda eden Macaristan temsilcisi, üç farklı yerden DJ'lik teklifi aldı. Güzellik yarışmasının şans getirdiğini söyleyen Polgar, "Antalya'da çalıştığım ajansım aracılığıyla bana ulaştılar. İstanbul ve Ankara'da farklı iki gece kulübende ve Antalya'da sahneye çıkacağım. Tarihler henüz belirlenmedi. Fakat aralık ayı içinde olacağını düşünüyorum" dedi.(DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres