SON HABERLER :
Triatlon’da 6 madalya Ziçev'den Sergi İyi Parti’de istifa Balmumu heykelleri büyüledi Turizm Ajansı'nda küçükler de olsun!
/ MAGAZİN
Doktorların muhteşem düğünü

AKDENİZ Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Murat Altaş ve Çocuk Hastalıkları doktoru Aslı Altaş, bir otelde dünya evine girdi. Düğüne Türkiye'nin dört bir yanından cerrah, çocuk doktorları, iş adamları, beyin cerrahi birimi ve çocuk hastalıkları birimi çalışanları, beyin cerrahları ve çocuk hastalıkları hekimleri ve çok sayıda davetli katıldı. Çiftin nikah şahitliğini, beyin cerrahı Ahmet Özak, iş adamları Mehmet Poyraz, İsmail Güneş, doktorlar Esra Güzey Sanal, Tuğba GürlenAltok ve Hatice Kılıç Uysal yaptı. Nikah şahitleri, törenin ardından gelin ve damada bir ömür boyu mutluluk diledi.

Çiftin düğün töreni, takı töreniyle devam etti. Düğün sanatçı Elnur'un söylediği şarkılarla ilerleyen saatlere kadar sürdü. Gelin ve damat, düğünün ardından balayını geçirmek üzere Yunan adalarına gitti. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres