SON HABERLER :
Öykü Arin'in annesinden kemoterapi haberlerine sitem Küçük valinin ilk talimatı emniyet kemeri tokası oldu Korkmaz 6 yılın rekorunu kırdı Sağlık Sen'den istihdam talebi Göz için sarı ve turuncu gıdalar tüketin!
/ MAGAZİN
Dünyayı gezdi, Antalya'yı seçti

İRANLI manken İzabellaTahari (23), dünyanın büyük şehirlerinde yaşadıktan sonra son nokta olarak Antalya'yı seçti.Tahran'da doğup New York'ta eğitimini tamamlayan Tahari, aynı zamanda modelliğe ilk adımı da New York'ta attı. Ünlü bir ajansta çalışmaya başlayan, ardından Paris ve Barcelona'da defilelere çıkan Tahari, tatil için geldiği Antalya'nın güneşine ve doğasına hayran kalıp yaşama kararı aldı.

Turist vizesiyle geldiği Antalya'da, oturma ve çalışma izni prosedürlerini tamamlamak istediğini anlatan İzabellaTahari, Esline Ajans ile çalışıyor. Modellik ve oyunculuğu hız kesmeden sürdüreceğini vurgulayan Tahari, "Antalya'ya aşık oldum. Burası benim hayallerimdeki şehir. Güneş, deniz ve doğası bana huzur veriyor, keyifle yaşıyorum" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres