SON HABERLER :
Firari arıların izini sürerek bal topluyor MEME KANSERİNDEN KORUNMANIN 9 YOLU HASTALIKLARA KARŞI 8 ETKİLİ ÖNLEM ÜZÜLDÜĞÜNÜZDE GÖĞSÜNÜZ SIKIŞIYORSA… Tur midibüsü şoförlerinden Rus rehbere dayak
/ MAGAZİN
Düzgün fiziğinin sırrı spor ve dans
EMY Organizasyon & Ajans mankeni Hilal Tataroğlu, sportmen fiziğiyle dikkati çekiyor.

Uzun yıllar profesyonel olarak dans eden ardından katıldığı bir güzellik yarışmasında derece alarak podyum dünyasının kapılarını aralayan Tataroğlu, işinden arta kalan zamanlarını spor salonunda geçiriyor. Esnek vücuduyla gurur duyduğunu belirten başarılı manken, meslektaşlarından farklı yanının sporcu kimliği olduğunu söylüyor. Spor ve dansı birleştirdiğini anlatan Tataroğlu, "Uzun zaman profesyonel dansla uğraştım. Saatlerce sahnede ter döktüm. Canlı performans gösterilerine hazırlandım. Yorulmak nedir bilmiyorum. Enerji doluyum. Mesleğimde iyi yerlere gelmeyi hedefliyorum" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres