SON HABERLER :
Altın Portakal özüne dönüyor Şenlikte poster krizi Kaş’ta öğretmen ve öğrenci kampı Büyükşehir üniversite öğrencilerini karşılıyor Yaz Spor Okulu Antalya'yı geziyor
/ MAGAZİN
Genç modacıdan yeni koleksiyon

Moda tasarım son sınıf öğrencisi Fevzican Ceman, yeni koleksiyonunu beğeniye sundu. 'Kapsül' koleksiyonu, moda takipçilerinden tam not aldı.Antalya'da beş yıldızlı bir otelde gerçekleşen fotoğraf çekimlerine Emy Ajans mankenleri Nandra Lima, AdeliaMarajapova, Afranur Karagöz, YasminUge, Bengi Aktürk ve NejlaZulovic katıldı. Kış ayları için ekose kumaşlardan hazırlanan 'Kapsül' koleksiyonunda, kırmızı renkli çizgilerin ağırlıklı olması dikkati çekti. Sırp fotoğrafçı EhatLekoviç'in objektifine poz veren mankenler, kıyafetlerin şık ve rahat olduğunu söyledi.

10 parçadan oluşan koleksiyonun fotoğrafları sosyal medyada ses getirdi. Moda takipçileri, koleksiyonu inceleyerek beğenilerini yorumlara yansıttı. FevzicanCeman'ın aynı zamanda ajansının stylingliğini yaptığını hatırlatan Emy Organizasyon & Ajans kurucusu Eda Meltem Yılmaz, çekimleri yakından takip etti.Genç modacı, okulunu tamamladıktan sonra kendi markasını yaratarak moda sektöründe kariyer yapmak istediğinin altını çizdi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres