SON HABERLER :
ANTALYASPORLULAR ‘CENTİLMEN OKUL’DA Boğaçayı Mart’ta hizmete girecek Bisiklet festivali başlıyor Vecihi Hürkuş Döşemealtı’nda Tütüncü ‘Antika Pazarı’nı gezdi
/ MAGAZİN
Gülse Birsel’e sevgi seli
AntalyaTerracity, ünlü senarist, yönetmen, oyuncu ve gazeteci yazar Gülse Birsel’i Antalyalılarla buluşturdu.

Ekranların sevilen ismi Oylum Talu’nun moderatörlüğünde Terracity’de düzenlenen söyleşide Gülse Birsel, kültür ve sanat hayatı ile gazete ve senaryo yazarlığı konularındaki soruları yanıtladı, hakkında fazla bilinmeyenleri ve yeni dizi projesini vatandaşlarla paylaştı.

Terracity Kültür ve Sanat Buluşmaları kapsamında düzenlenen söyleşide Birsel, Oylum Talu’nun sinema,sanat, mizah, kariyer yaşamına dair sorularını yanıtladı ve Antalyalıları keyifli bir yolculuğa çıkardı. Antalyalılar, hem ikiliyi daha yakından tanıma fırsatını buldu, hem de Birsel’in yeni projelerini ilk defa öğrenme ayrıcalığını yaşadı.1 Aralık’ta galası yapılan “Aile Arasında” adlı film hakkında kısa bir bilgi veren Gülse Birsel, film senaryosu yazmayı çok sevdiği belirtti, yazdığı yeni dizisinin de Şubat ayında ekrana geleceğini söyledi.

Birsel söyleşinin ardından Terracity içerisinde yer alanCinemapink salonlarında senaryosunu yazdığı ve başrol oynadığı Aile Arasında adlı filmin özel gösterimine katıldı ve hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi.  (HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres