SON HABERLER :
Antalya’ya şehit ateşi düştü Şehitler için helva dağıtıldı ‘İyi İnsan Hareketi’ Türk Yunan kardeşliği Antalyaspor’da Fener randevusu
/ MAGAZİN
Güzel manken hayaline koşuyor

ESLİNE Ajans mankeni iç mimar Berna Özbek, mimarlığın, kendisi için meslekten öte bir tutku olduğunu söyledi. "Çizim yaparken özgürlüğümü hissediyorum, sınırlarımı aşıp ortaya özgün tasarımlar çıkarmak beni mutlu ediyor" diyen Özbek, mesleki kariyerini dünya çapında yapmak istediğini söyledi.

Hedeflerine ulaşmak için gece gündüz çalıştığını anlatan Özbek, aynı zamanda mayıs ayında Kemer'de düzenlenecek Miss Kemer International Güzellik Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edecek. Yarışma öncesi kendisini kampa aldığını anlatan başarılı manken, diyetinden gündelik sporuna kadar her ayrıntıyı planladığını belirtti. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres