SON HABERLER :
Emniyet Müdür Yardımcısı intihar etti Konaklı’nın kanalizasyon sorunu bitiyor Fransa'ya matematik ziyareti Uysal: Asıl patron Muratpaşa halkıdır Başkan Türel Sobacılar Çarşısı'nda
/ MAGAZİN
Güzel manken güzellik yarışmasına hazırlanıyor
ESLİNE Ajans mankeni 19 yaşındaki Perihan Koz, bu yıl 12'ncisi düzenlenecek Miss Kemer International Güzellik Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edecek.

Miss Kemer International Güzellik Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edecek Perihan Koz, heyecanlı olduğunu söyledi. Yarışma için hazırlıklarına başlayan Perihan Koz, kamp öncesi form tutmak için sportif faaliyetlerini arttırdığını belirtti. Spor Lisesi mezunu olan genç manken, düzgün fiziğini spora borçlu olduğunu kaydetti. Yarışmada fit olmak istediğini anlatan Perihan Koz, "Diğer kraliçe adaylarından beni ayıracak özelliğimin düzgün fiziğim ve fit hatlarım olacağını düşünüyorum. Bu nedenle spora ağırlık verdim. Her gün bir saat koşuyorum. Akşam saatlerinde ise solan sporu yapıyorum" dedi.

Yarışmanın kamp programı ve tarihi önümüzdeki günlerde açıklanacak. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres