SON HABERLER :
MEMLEKETİNE UĞURLANDI Gelecek nesillere tertemiz Antalya Altın Kramponlar maça davet ediyor Antalyaspor’da özgüven arttı İlk yarının son sınavı
/ MAGAZİN
Güzel manken hukukçu olacak

İZMİR Ekonomi Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu mezunu 22 yaşındaki Sahra Şahbaz, dövüş sporlarına ilgi duyuyor. Esline Ajans manken kadrosunda yerini alan genç manken, judo, kickbox ve badminton spor branşlarıyla profesyonel olarak ilgileniyor. Gelecek hedefleri arasında eğitimini aldığı adalet meslek yüksekokulunu hukuk bölümüne bağlayarak savcılık sınavlarına girmek olduğunu söyleyen Şahbaz, eğitimini ön planda tuttuğunu söyledi. Hayalleri arasında iyi bir savcı olmanın öncelikli olduğunu belirten Sahra Şahbaz, "Sporcuyum. Spor benim için bir tutku. Mankenliği seviyorum. Fakat hayalimde savcı olmak yatıyor. Okuduğum okulu hukuk bölümüne bağlayarak savcılık sınavlarına gireceğim. Bu nedenle gece gündüz ders çalışıyorum" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres