SON HABERLER :
Festival coşkusu 'Romeo ve Juliet' büyüledi Kaleiçi’nde yoga Mankenler moda şovunda Dünya Şampiyonu serada çalışıyor
/ MAGAZİN
Güzeller Harley Davidson'a bindi
ANTALYA Kemer'de 5-12 Kasım tarihleri arasında bu yıl üçüncüsü düzenlenen FutureFashionFace World 2017 Yarışması finalistleri, HarleyDavidsonshowroom'unu ziyaret etti. Son model Harleyler hakkında bilgi alıp hatıra fotoğrafı çektiren adaylar, bikiniyle poz verdi.

Antalya'da 20 ülkeden kız erkek 40 yarışmacının katıldığı FutureFashionFace World 2017 'Geleceğin Dünya Moda Yüzleri' adlı yarışmanın finalistleri, kent turuna çıktı. Kemer'deki bir otelde kamp yapan adaylar, HarleyDavidson mağazasını dolaştı. Farklı modellerde sergilenen HarleyDavidson marka motosikletleri inceleyen yarışmacılar, bikinileriyle objektiflere poz verdi. Ellerinde temsil ettikleri ülkelerin bayraklarıyla dolaşan kraliçe ve kral adayları, Harley tutkunları için mini defile yaptı. Harley ürünlerinin tanıtıldığı defile renkli görüntülere sahne oldu. Adaylar, çektikleri fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Kemer Belediyesi desteğiyle gerçekleşen organizasyonda seçilecek finalistler, dünyanın farklı şehirlerinde düzenlenen moda günlerinde podyuma çıkacak. Yarışmanın finali 11 Kasım günü gerçekleşecek.(DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres