SON HABERLER :
Raftinge kış molası Ünlü mankenler podyumda yürüdü Minikler heykel sanatıyla tanıştı Dünya sanatçıları Antalya'da Çorbalar Büyükşehir’den
/ MAGAZİN
Güzellerin renkli eğlencesi
ANTALYA'da Global Turizm tarafından düzenlenen Moda-Müzik ve Dans Festivali kapsamında bu yıl 15'incisi düzenlenen The Queen of Eurasia Güzellik Yarışması'na katılan 35 finalist Antalya turuna çıktı.

Kundu oteller bölgesinde bir otelde kampa giren kraliçe adayları önce tarihi Kaleiçi'ni gezdi ardından Belka Duvar Kaplama şirketini ziyaret etti. Şirket yönetiminden duvar kaplamaları hakkında bilgi alan güzeller, pamuk ve ağaç reçinesi karışımı rengarenk duvar kaplamalarını hazırladı. Renkli pamuk kıvamında olan ürünleri avuçlarının içine doldurarak havaya saçan kraliçe adayları, renkli görüntüler oluşturdu.

Yarışmaya Rusya, Ukrayna, Fransa, ABD, Belçika, Makedonya, İngiltere ve Almanya'nın da aralarında bulunduğu 35 finalistin katıldığı yarışmanın finali 7 Kasım'da yapılacak.

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres