SON HABERLER :
MEMLEKETİNE UĞURLANDI Gelecek nesillere tertemiz Antalya Altın Kramponlar maça davet ediyor Antalyaspor’da özgüven arttı İlk yarının son sınavı
/ MAGAZİN
İranlı manken artık Antalyalı

ESLİNE Ajans'a bağlı çalışan İranlı manken Yasemin Soltani, defilelerin aranılan ismi oldu.Güzelliğinin yanı sıra sempatik tavırlarıyla ilgi çeken Soltani, Antalya Olgunlaşma Enstitüsü'nün defilesi başta olmak üzere farklı organizasyonlarda podyuma çıktı. Hayatını Antalya'da devam ettirme kararı aldığını belirten Soltani, "Artık burada yaşayacağım. Ailem de yakında yanıma gelecek. Burası bir cennet. Çok seviyorum" dedi.

İyi bir manken olmak için çalıştığını anlatan Soltani, "Ajans sahibi Esra Keskinol benimle yakından ilgileniyor. Onun her söylediğini uygulamaya çalışıyorum. Kendimi geliştiriyorum" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres