SON HABERLER :
Turizmcilerden Sözen’e ziyaret SunExpress'in ilk uçuşu Antalya’dan Böcek, Yücel'i ağırladı Başkan Uysal’dan İstanbul’a destek Sahillerde bayram tatilinin galibi Ege
/ MAGAZİN
İranlı manken artık Antalyalı

ESLİNE Ajans'a bağlı çalışan İranlı manken Yasemin Soltani, defilelerin aranılan ismi oldu.Güzelliğinin yanı sıra sempatik tavırlarıyla ilgi çeken Soltani, Antalya Olgunlaşma Enstitüsü'nün defilesi başta olmak üzere farklı organizasyonlarda podyuma çıktı. Hayatını Antalya'da devam ettirme kararı aldığını belirten Soltani, "Artık burada yaşayacağım. Ailem de yakında yanıma gelecek. Burası bir cennet. Çok seviyorum" dedi.

İyi bir manken olmak için çalıştığını anlatan Soltani, "Ajans sahibi Esra Keskinol benimle yakından ilgileniyor. Onun her söylediğini uygulamaya çalışıyorum. Kendimi geliştiriyorum" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres