SON HABERLER :
ANTALYASPORLULAR ‘CENTİLMEN OKUL’DA Boğaçayı Mart’ta hizmete girecek Bisiklet festivali başlıyor Vecihi Hürkuş Döşemealtı’nda Tütüncü ‘Antika Pazarı’nı gezdi
/ MAGAZİN
İranlı manken eczacı olacak

AİLESİ ile birlikte geçen yıl Antalya'ya yerleşen İranlı Narin Ghaemi, Esline Ajans ile çalışmaya başladı. Ghaemi'nin ilerdeki hedefi, eczacı olmak.Kırmızı Çizgi Anadolu Lisesi 11'inci sınıf öğrencisi olan 17 yaşındaki genç manken, ajansın popüler kadrosunda yer aldı.

Dizi ve reklam çekimlerinin dışında defilelerde boy göstermeye başlayan Ghaemi, "Babam Türkiye hayranı. Antalya'ya yerleşme fikri babamındı. Annem, babam ve kız kardeşimle birlikte buraya geldik. Çok mutluyum. Antalya'yı ve arkadaşlarımı çok seviyorum. İran'ı özlediğim zamanlar oluyor. Fırsat buldukça oradaki akrabalarımı ve arkadaşlarımı görüyorum. Ama biliyorum ki artık Antalya'da yaşayacağım" dedi.

Okulunu eczacılık üzerine yoğunlaştırmayı hedeflediğini sözlerine ekleyen Ghaemi, "Eczacılık fakültesini tamamlayıp, kendi eczanemi açmak istiyorum" diye konuştu.(DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres